Piątek, 2019-08-23

Imieniny: Apolinarego, Miły

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Wizyta w Urzędzie Gminy w Klembowie

Dnia 19 grudnia wybraliśmy się na wycieczkę do Urzędu Gminy w Klembowie. Wyjazd został zorganizowany w ramach szkolnego doradztwa zawodowego i wzięli w nim udział uczniowie klas VII - VIII.

Na miejscu wszystkich zebranych przywitał Wójt Gminy Klembów - Pan Rafał Mathiak. Pokrótce przybliżył specyfikę pracy w urzędzie oraz zaprezentował dwa ciekawe zawody: architekta i urbanisty. Jak zapewniał Pan Wójt, obie profesje gwarantują w przyszłości znalezienie dobrze płatnej pracy. W ramach podziękowań za poświęcony czas i ineteresujący wykład, uczennice z VIII klasy wręczyły gospodarzowi naszej gminy skromny upominek.

Cały wyjazd był bardzo udany. Wszyscy wynieśliśmy z tej wycieczki wiele istotnych informacji na temat pracy w urzędzie.

Igor z kl. VIII