Wyzwanie biblioteczne

WYZWANIE BIBLIOTECZNE – rozstrzygnięcie konkursu

Wspólna akcja biblioteki szkolnej i Samorządu Uczniowskiego propagująca ideę czytelnictwa oraz rozwijająca umiejętności komunikacyjno – informacyjne młodzieży dobiegła końca. Przez miesiąc uczniowie  podejmowali szereg wyzwań, które były zróżnicowane pod względem trudności. Za wykonanie poszczególnych zadań otrzymywali punkty. Zwycięzcą został ten, kto zgromadził ich najwięcej.

Projekt koordynowali członkowie Samorządu Uczniowskiego. Natalia Dybek odpowiadała za prowadzenie  rankingu, natomiast Kornel Mathiak publikował prace uczestników za pomocą aplikacji Padlet. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia pod poniższym linkiem https://pl.padlet.com/sylwia_kuchta16/fnh9vlkcxvez

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce:  Marika Mathiak ucz. kl. V
II miejsce: Natalia Dybek ucz. kl. VIII
III miejsce: Aleksandra Szczapa ucz. kl. V
IV miejsce Wiktoria Perzyna ucz. kl. V

Zwycięzcom wręczono dyplomy pamiątkowe i nagrody rzeczowe w postaci pendrive'ów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości oraz kreatywności!