Środa, 2019-07-17

Imieniny: Aleksego, Bogdana

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Podsumowanie SKO

Koniec roku zbliża się dużymi krokami, a niespodzianek przybywa każdego dnia. 17 czerwca odwiedziła szkołę Pani Małgorzata Kozioł, przedstawiciel Banku PKO. Na dobry początek wakacji nagrodziła uczniów, którzy systematycznie oszczędzali przez cały rok: Magdalenę Sulejewską, Marikę Mathiak, Dawida Boguckiego, Zuzannę Dybek, Szymona Szczepanika oraz Oliwię Tańską. Dzieci za wytrwałość otrzymali wspaniałe plecaki i termiczne kubki.

W dalszej części spotkania Pani Kozioł opowiedziała o produktach, które oferuje bank. Wprowadziła w tajniki polityki finansowej oraz zapoznała z podstawowymi pojęciami ekonomicznymi.

Uczniom bardzo podobała się ta lekcja oszczędzania, zapewne w przyszłym roku z dużym entuzjazmem podejmą kolejne finansowe wyzwania.

J.M.