Wtorek, 2021-01-26

Imieniny: Lutosława, Normy

Klasa II zakończenie modułu 3

Polskie lekturki spod chmurki

Moduł ten był realizowany zdalnie, ale patrząc i słuchając uczniów bardzo poważnie i odpowiedzialnie podeszli do pracy tym bardziej, że cały czas doskonalą umiejętności czytania i recytacji pod bacznym okiem swoich rodziców. W ostatnim module poznaliśmy twórczość i życiorys J. Brzechwy. Dzieci czytały i recytowały wiersze. Wykonały portret autora, sylwetę głównego bohatera, plakaty i ilustracje do wierszy .Odbył się również pokaz mody baśniowej. Zachwyciła mnie obowiązkowość oraz kreatywność uczniów i rodziców, którzy spędzając czas z dziećmi włączyli się do wykonania zadań. Wsparcie i zaangażowanie Rodziców było bezcenne, ponieważ w obecnej sytuacji trudno by było wykonać wszystkie zadania.

Wychowawca klasy II

Anna Bryl