Piątek, 2019-08-23

Imieniny: Apolinarego, Miły

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Razem dla sztuki - wspieramy młode talenty

14 czerwca pokazem artystycznym zakończył się Projekt Razem dla sztuki - wspieramy młode talenty, realizowany przez Stowarzyszenie Zespół Muzyki Dawnej Flauti Divertenti, współfinansowany przez Gminę Klembów.

W trzech grupach wzięło udział 15 osób. Warsztaty przeprowadziła Pani Weronika Kryczka - absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku, aktorka Teatru Polskiego i Teatru Rampa. Uczniowie mieli możliwość poznania warsztatu aktorskiego. Kształcili umiejętność gry zespołowej, a także zdolność czujnego słuchania i reagowania na akcje partnerów scenicznych. Uczestnicy poznali wiele ciekawych ćwiczeń teatralnych, które pomogły im odnaleźć się na scenie, rozbudzić emocje i rozwinąć własne pomysły.

Cel projektu został osiągnięty. Daliśmy możliwość rozwoju młodych talentów z naszej szkoły. Wielką radością był fakt, że wielu uczniów odkryło w sobie nowe zdolności i potencjał, który będziemy wspierać w kolejnych projektach.

Serdeczne podziękowanie za przybycie na podsumowanie projektu dla Pana Rafała Mathiaka - wójta gminy Klembów.