Kalendarium

Poniedziałek, 2021-04-19

Imieniny: Alfa, Leonii

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 387974
  • Do końca roku: 256 dni
  • Do wakacji: 67 dni

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/ 2020

 

Akademia uczenia się dla kl. I

wtorek: 11.50 - 12. 35

prowadzący: Andrzej Kupisek

 

Zajęcia przeznaczone dla uczniów kl. I, na których poprzez ćwiczenia związane ze skupieniem uwagi i aktywizujące metody pracy uczniowie utrwalają i pogłębiają aktualną wiedzę na wyższym poziomie pamięciowym.

 

Akademia uczenia się dla kl. II

"Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?"

wtorek: 12. 45 - 13. 30

prowadzący: Anna Bryl

 

Nauczyciel podczas zajęć zamieni swoich uczniów w detektywów i pokaże im, jak ciekawa potrafi być nauka! Dzięki projektowi dzieci będą poznawać tajniki matematyki, przyrody i informatyki. Rozwiną również swoje umiejętności plastyczne i kompetencje społeczne (współpraca, praca w grupie).

Akademia uczenia się dla kl. III

"Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł"

piątek: 12.45 - 13. 30

prowadzący: Bogusława Syrówka

Przedsiębiorczość to nie tylko wiedza na temat mechanizmów ekonomicznych i rynkowych. Jej fundamentem jest umiejętność skutecznego planowania, organizacji oraz efektywnego działania. Uczniowie kl. III rozwijają podczas zajęć postawę przedsiębiorczości realizując zadania wraz z bajkowymi bohaterami pachnącej owocami Plantolandii.

Akademia uczenia się dla klas IV-VI

prowadzący: Katarzyna Dziubłowska

klasa IV

czwartek: 11.50- 12. 35

klasa V

piątek: 10.45 - 11.30

klasa VI

wtorek: 11.50 - 12. 35

Akademia uczenia się – to zajęcia na których uczniowie  rozwijają umiejętności niezbędne do tego, aby odnieść sukces w szkole. Celem zajęć jest zdobycie umiejętności w kilku obszarach takich jak : techniki efektywnego uczenia się, techniki pamięciowe, organizacja miejsca pracy, radzenie sobie ze stresem. Każde dziecko ma potencjał, ciekawość świata i chęć uczenia się. Wiemy, że może tak być, jeśli będzie posiadać kompetencje, do których należą: dobre zapamiętywanie, umiejętność koncentracji i logiczne myślenie.

Kółko matematyczne dla kl. VIII

piątek 11.50 - 12.35

prowadzący: Justyna Mathiak

Celem zajęć jest rozwijanie zdolności uczenia się, myślenia matematycznego oraz umiejętności określonych w standardach egzaminacyjnych (Egzamin Ósmoklasisty).