Kalendarium

Poniedziałek, 2021-04-19

Imieniny: Alfa, Leonii

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 388089
  • Do końca roku: 256 dni
  • Do wakacji: 67 dni

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych związane z koniecznością zachowania dystansu społecznego oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i rodziców, nasza szkoła rezygnuje z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.

Podczas posiedzenia Rady Rodziców w dniu 16 września 2020 została wybrana następująca oferta ubezpieczeniowa. 

Oferta dla szkoły: kliknij tu

Oferta dla oddziałów przedszkolnych: kliknij tu

Pakiet dla dzieci- oferta w załączniku

Przypominamy, że ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, a rodzic ma prawo wybrać dowolne towarzystwo ubezpieczeniowe. Wybór oferty przez Radę Rodziców służy jedynie usprawnieniu procesu ubezpieczania uczniów. Dotychczasowe ubezpieczenie kończy się w dniu 30 września 2020r. Dlatego w przypadku decyzji o ubezpieczeniu dziecka, należy za pośrednictwem Internetu (link w ofercie) dokonać wpłaty do dnia 30 września.  Wybierając pakiet rodzinny, należy wcześniejszy nawiązać kontakt telefoniczny ze specjalistą ds. Finansowo-Ubezpieczeniowych, wskazanym w ofercie. 

 

Rada Rodziców