Kalendarium

Środa, 2020-04-08

Imieniny: Amadeusza, Cezaryny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 199199
  • Do końca roku: 267 dni
  • Do wakacji: 79 dni

Wydarzenia

Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Państwo,

Wprowadzamy możliwość wysyłania mailem dokumentów rekrutacyjnych, oczywiście po wcześniejszym zarejestrowaniu się w systemie rekrutacyjnym.

 

BAL KARNAWAŁOWY 2020

Tuż przed feriami, w naszym przedszkolu, odbył się bal karnawałowy.

Pracowity grudzień - ZERÓWKA

 

Okres przedświąteczny nie jest tylko pracowity dla dorosłych, okazuje się, że dla dzieci też, a może nawet bardziej…

 

Warsztaty świąteczne 2019

            W naszym przedszkolu grudzień obfitował w ciekawe wydarzenia. Dopiero co świętowaliśmy imieniny Mikołaja, a tu już kolejna okazja!

Mikołajki

         6 grudnia odwiedził nas niesamowity gość! Był to Święty Mikołaj! Dzieci nie mogły się doczekać prezentów, ale wcześniej musiały wykonać zadanie. Przedszkolaki z ochotą zaśpiewały piosenkę i powiedziały wierszyk. Po wręczeniu podarków, zabawy było co nie miara.

 

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

 

Święto Niepodległości

Wydarzeniem, które ma znaczące miejsce w edukacji patriotycznej, są obchody Narodowego Święta Niepodległości. Co roku 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Państwo Polskie niepodległości obchodzimy to ważne święto.

 

Pasowanie na przedszkolaka

W październiku w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu przedszkolaka. Było to PASOWANIE!

 

Wycieczka do sadu i ogrodu - Zerówka

W październiku zerówkowicze wybrali się do pobliskiego sadu i  ogródka warzywnego. Poznali sposoby uprawiania warzyw. Dowiedzieli się,  jakie warzywa kryją się pod ziemią, wzbogacili swoją wiedzę przyrodniczą.  Radość z odnajdywania coraz to większych okazów, spróbowania...

Alpaki w przedszkolu - Maluchy

W październiku odwiedzili nas wyjątkowi goście – Tofik i Czoka. Podczas lekcji edukacyjnej mieliśmy okazję poznać życie i zwyczaje tych ciekawych zwierząt.